17.10.2012

Wyróżnienie od Fabryki Oczek

Nadal trudno mi w to uwierzyć, ale dziś dostałam pierwsze w życiu wyróżnienie mojego bloga!!! Czyli to znaczy, że ktoś tu zagląda i że mu się coś podoba. To takie miłe:) Uśmiech nie schodzi z mojej twarzy. Fabryko Oczek dziękuję Tobie przebardzo. A oto moje trofeum:
                                      

                                       


I lista blogów, które bardzo lubię, a twórczość ich autorów bardzo podziwiam. Chciałabym tylko zaznaczyć, że wybór był bardzo trudny, bo uwielbiam rękodzieło i naprawdę wiele rzeczy mi się podoba. Podaję więc listę z małą uwagą, że numeracja nie ma znaczenia. Dla mnie wszystkie te blogi mają nr 1. Chciałabym wpisać jeszcze Fabrykę Oczek, którą baaardzo podziwiam za przepiękne zabawki, cierpliwość i dokładność, ale nie wiem, czy mogę, bo to od niej dostałam wyróżnienie. W każdym razie, Fabryko, jesteś wielka i Ciebie też chcę wyróżnić. A pozostałe blogi to:


1. Koronka
2. Beauty home
3. Dom za końcem świata
4. Tildowa menażeria
5. Ręko-czyny zapałki
6. Frywolna galeria
7. Podusie Figlusie
 

Gorąco pozdrawiam
i dobranoc, liski na noc;)

Mała Kobietka za kółkiem!

Miał być tylko jeden, bo bardzo dużo przy nim pracy, ale zmiękłam i uszyłam drugiego. Zamówienie było pilne i miałam bardzo mało czasu na jego wykonanie, dlatego uszyłam wersję troszkę uboższą w dodatki. Zderzak tym razem nie 3D, bo bym się nie wyrobiła. Ale podobno samochód uszczęśliwił pewną trzylatkę. I o to chodziło;) Bardzo się cieszę i przy okazji gorąco pozdrawiam. Acha, tylko niech nie zapomni zmienić opon na zimę;)

I specjalne podziękowania dla mojego uroczego Fotografa, który tak się rozkręcił, że sfotografował jeszcze liska i przyszedł zapytać, czy nie mam jeszcze jakichś zabawek, bo słońce ładne:)